B-19 Tasarım Filosu çağdaş grafik tasarım öğelerini kullanarak hedefe yönelik görsel iletişim araçları geliştirir. İşimiz markalar özelinde yenilikçi fikirler geliştirerek, onlara marjinal fayda sağlayacak nitelikte yaratıcı ve renkli tasarımları en hızlı biçimde üretmek.

Bugüne değin birçok önemli markanın tasarımlarına imza atmış olan Başak Tahmazoğlu ve Volkan Babaotu, projelerine B-19 Tasarım Filosu ile devam etmektedir.
Basılı medya tasarımları marka yaratımı ve kurumsal kimlik, katalog, broşür, dergi gazete, ambalaj, poster, ilan, afiş davetiye, kitapçık Kongre fuar konsept tasarımları kongre afişi, dosya, davetiye, kitapçık, roll-up, sunum, yaka kartı, yönlendirme tabelaları İllüstrasyon verilen brief dahilinde gerekli illüstrasyonların ve storyboard'ların hazırlanması 2 boyutlu karakter tasarımı Web tabanlı tasarımlar ve yazılım web tasarımı, web kampanyaları, e-mailing ve banner, Ürün Tasarımları Markalar özelinde geliştirilen ürünler, duvar saatleri Profesyonel Fotoğraf Prodüksiyonu ürün ve mekan çekimleri.
Stratejik Ortaklar